Folie w systemach Armorlite®Sun-Gard® i Glass-Gard® to najnowocześniejsza technika zabezpieczania szyb samochodowych przed włamaniem jak i przed szkodliwym, nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Folie samochodowe chronią przed nasłonecznieniem i przed wglądem z zewnątrz, gwarantując miły i intymny klimat wnętrza samochodu. Bardzo skutecznie redukują promieniowanie UV chroniąc wnętrze samochodu przed blaknięciem. Folie te podnoszą znacząco komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wszystkie oferowane przez nas folie uzyskały polski certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki w Krakowie, zgodny z decyzją Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej - Departamentu Transportu Samochodowego dopuszczający do stosowania ich w Polsce. Posiadają także certyfikaty ITB, PZH oraz ISiC. Produkowane są w oparciu o jakościową normę ISO 9002.

Ponadto nasze folie:

  • - wszystkie są termokurczliwe, co umożliwia instalację folii na szybach profilowanych z jednego kawałka,
  • - posiadają min. 5-letnią gwarancję producenta (folie serii AR posiadają dożywotią gwarancję), a zatrzymują do 100% szkodliwych promieni ultrafioletowych,
  • - chronią wnętrze samochodu przed wyblaknięciem i spękaniami spowodowanymi intensywnym promieniowaniem słonecznym,
  • - poprawiają skuteczność działania klimatyzacji,
  • - utrzymują chłód samochodu nawet największy upał (zatrzymują do 70% całkowitej energii słonecznej),
  • - redukują blask i zmęczenie oczu - sprawiają że jazda jest bardziej bezpieczna i przyjemna (ochrona przed oślepieniem),
  • - zwiększają bezpieczeństwo, szkło pokryte folią jest wówczas bardziej odporne na stłuczenia, zapewniają elegancki wygląd samochodu,
  • - wszystkie oferowane przez nas folie posiadają zewnętrzną warstwę SR, odporną na zarysowania. Przy odpowiednim czyszczeniu nasze folie są bez ograniczenia trwałe.

 

W celu uzyskania pożądanego i trwałego efektu, montaż folii okiennych w systemie Armorlite® i Sun-Gard®/Glass-Gard® powinien być wykonany przez przeszkolony personel.

Search